سفرنامه
1

با لباسی نو به استقبال سال نو

به استقبال سال نو و بهار نو

تا چشم به هم زدیم تموم شد و  نفس های سال 1400 هم به شماره افتاده و تا چند روز دیگه آغاز سالی نو و بهاری نو را جشن خواهیم گرفت.

امسال رو هم در حالی سپری کردیم که سایه نحس پاندمی کرونا علی رغم تمامی تلاش های صورت گرفته دایما در تعقیب مان بود و جهان در سال رو به پایان هم نتوانست مثل گذشته خودش رو به حالت عادی برسونه!

دنیای سفر و گردشگری بعنوان بزرگترین صنعت ضربه خورده از ویروس کرونا به سرعت در حال جمع و جور کردن خودشه ولی افسوس و صد افسوس که کرونا ویروس نه تنها جان میلیون ها انسان که حیات هزاران شغل و حرفه در صنعت عظیم گردشگری را هم نابود کرد.

سال 1400 را در حالی به پایان می رسانیم و در حالی به پیشواز سال جدید و بهار جدید می رویم که امیدواریم  کشتی شکسته صنعت گردشگری امسال خود را بازیافته و به دوران پرفروغ و رونق سالهای نه چندان دور گذشته باز گردد.

 

فعالیت ما در سفرنامه نیز به موازات بسیاری از رسانه ها و سایت های عرصه سفر و گردشگری در محاق بود و در این مدت تلاش کردیم با ارتقای نرم افزاری و سخت افزاری و بروز رسانی سامانه های الکترونیکی خود سال جدید را پر انرژی و پرصلابت آغاز کنیم.

چنانکه در روز های اخیر ملاحظه کرده اید قالب و ظاهر سفرنامه را تغییر داده و لباسی جدید بر تن کردیم و سرعت سایت را نیز به نحو قابل ملاحظه ای افزایش دادیم. امیدواریم همچون همیشه ما را در شبکه تخصصی سفر و گردشگری یا همان سفرنامه همراهی فرمایید و بسیار خوشحال خواهیم شد که پذیرای نظرات و پیشنهادات و انتقادات شما در جهت بهبود ساختار ها و سرویس های خود مان باشیم.

پیشاپیش سال در پیش رو را هم خدمت همه عزیزان تبریک عرض کرده و سالی پر از موفقیت و شادکامی برای تان آرزومندیم.

سال نو در کنار هم تا روز های بهتر!

نظرات کاربران

از درج نظرات توهین آمیز و یا حاوی لینک های تبلیغاتی جلوگیری خواهد شد. از ارسال لینک در مطالب ارسالی خودداری فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. نگار گفت:

    با آرزوی سالی خوش برای همه ایرانیان