سفرنامه
0

بهترین دستگاه های سرمایشی سامسونگ

بهترین دستگاه های سرمایشی سامسونگ یکی از بهترین موضوع هایی است که در این مطلب می خواهیم به آن اشاره کنیم .

الان فصل تابستان است و هوا روز به روز گرم‌ تر و گرم‌ تر می‌ شود. فصل تابستان یعنی؛ باید برای تعمیر یا تعویض کولرهای مان به صرافت بیفتیم و خوشحالی اینست که وقتی از گرمای تابستان به سمت منزل فرار می کنیم، هوای تازه و خنک کولر گازی تمام خستگی و فشار کاری را از تن ما در بیاورد. ‌

ما در این مطلب ، راهنمایی در اختیارتان قرار می دهیم که باعث می‌شود در هنگام خرید این دستگاه ها و اسپلیت های سامسونگ ، تقریبا همه‌ چیز را بدانید و خرید موفق‌ و دلچسب ‌تری داشته ‌باشید؛ همچنین سعی کرده‌ایم چیزهایی را برای‌ تان لیست کنیم که در هنگام خرید با آن‌ها مواجه می‌شوید و برایتان سوال ایجاد می ‌کنند .

اسپلیت سامسونگ سری مکس ، سری Max در سال ۲۰۰۸ معرفی شد و یکی از پرفروش ترین مدل های کولرگازی دیواری سامسونگ در بازار می باشد .

اسپلیت و کولر گازی های سری گود سامسونگ

اسپلیت سامسونگ مدل گود Good محصول ۲۰۱۴ کمپانی SAMSUNG و در مدلهای تک وضعیته سرمایشی و همین‌طور دو وضعیتی سرمایشی – گرمایشی با طراحی خاص سه وجهی جدید سامسونگ عرضه شده است. یکی از هوشمندی های به کاررفته در نوع کولرگازی ایستاده طراحی پنل های سه وجهی جدید سامسونگ با فن بزرگتر و پره های بیشتر آن است که باعث ایجاد گردش هوای بیشتر ( مکش و دهش بیشتر هوا ) شده و پرتاب باد را تا ۱۴ متر افزایش می دهد. همچنین  اسپلیت سری Good سامسونگ با استفاده از سیستم های Single User Mode و Step Cooling 2 به خوبی در مصرف برق صرفه جویی می کند و از طرف دیگر فیلتر های سه گانه تصفیه هوا سامسونگ، کیفیت هوا را بهینه می کنند.

امیدوارم مطلب بهترین دستگاه های سرمایشی سامسونگ برای شما مفید باشد .چنانچه تمایل به خرید کولرگازی دارید به سایت کولرینو مراجعه نمایید.

نظرات کاربران

از درج نظرات توهین آمیز و یا حاوی لینک های تبلیغاتی جلوگیری خواهد شد. از ارسال لینک در مطالب ارسالی خودداری فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *