سفرنامه
0

به سفر نمی رویم در خانه می مانیم

شبکه تخصصی سفر

امسال ویروس کرونا با ظهور ناگهانی و گسترش غیرمنتظره  در خیل عظیمی از کشورها و مناطق توریستی و گردشگری ضربه ای سهمگین بر پیکره این صنعت بزرگ وارد نمود.

اگرچه این تنها  حوزه سفر گردشگری و حمل و نقل نیست که از کرونا ویروس جدید متحمل ضرر و زیان گردیده بلکه  اثرات منفی این بیماری همه گیر در تمامی شئون زندگی و کسب و کارها  نیز اثرات خود را آشکار ساخته است.

آنچه در این بین حائز اهمیت میباشد توجه به این نکته مهم و حیاتی است که قرنطینه خانگی و قطع زنجیره شیوع تنها سلاح حال حاظر بشر برای جلوگیری از گسترش بیماری و تلفات انسانی ناشی از آن است.

شوربختانه شیوع این ویروس در چه در کشور چین و چه در سرزمین عزیزمان ایران با آغاز سال نو در این دو کشور همزمان گشته و این امر تلاشهای مسولین امر را در جلوگیری از گسترش ویروس و همه گیری بیماری با چالش مواجه ساخته است و بی تردید آنچه در این میان بیش از هرچیزی اهمیت خود را نشان میدهد همکاری همه مردم در خود مراقبتی و  قطع زنجیره گسترش بیماری خواهد بود.

از اینرو همه ما امسال را در خانه می مانیم و به سفر نمی رویم تا سفیر کرونا نباشیم! ماندن در خانه و پرهیز از سفر و  تجمعات بزرگترین کمکی است که هر شخص می تواند برای قطع زنجیره انتقال ویروس و پایان این بیماری انجام دهد.

در خانه می مانیم

با توکل بر خداوند خالق زیبایی ها  و سرچشمه رحمت و مهربانی وآیه کریمه “ان مع العسر یسری فان مع العسر یسری” با یادآوری  اطمینان داریم که این روزهای سخت نیز خواهد گذشت و زندگی روی خوش خود را دوباره بر ما ارزانی خواهد داشت.سال نو را به تمامی همراهان همیشگی سفرنامه  تبریک عرض نموده و دعا میکنیم از خداوند بزرگ که ای تغییر دهنده دلها و دیده ها! ای تدبیر کننده شب و روز! ای گرداننده سالها و حالتها! بگردان حال ما رابه نیکوترین احوال!

 

به سفر نمی رویم در خانه می مانیم

 

با آرزوی تندستی و شادکامی

مدیریت سایت سفرنامه

نظرات کاربران

از درج نظرات توهین آمیز و یا حاوی لینک های تبلیغاتی جلوگیری خواهد شد. از ارسال لینک در مطالب ارسالی خودداری فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *