سفرنامه

سخنی با همراهان سفرنامه

با سلام و احترام  خدمت همراهان و خوانندگان گرامی سفرنامه و شبکه تخصصی سفر گردشگری ؛ شاید در چند روز اخیر متوجه یک سری تغییرات در سفرنامه شده اید.

اینکه حجم تبلیغات تجاری انبوه را مخصوصا در صفحه اول سایت کاهش داده و جلوه های گرافیکی و بصری صفحه نخست را بروز رسانی و بهبود بخشیدیم. با توجه به اینکه صنعت گردشگری در یکسال گذشته تحت تاثیر همه گیری جهانی ویروس کرونا عملا به محاق رفته و حتی گردشگری داخلی هم در کنار سفرهای بین المللی به رکودی عمیق فرو رفته و به تبع آن رسانه ها و سایتهای گردشگری بسیاری نیز به سرنوشت بازیگران و بازیگردانان این عرصه دچار شده اند شاید مدد گرفتن از تبلیغات اینترنتی یکی از بهترین راه های تامین هزینه های سایت های مستقل و غیر وابسته مثل سفرنامه بوده باشد.

ولی درست به همین دلیل هم با تعطیلی یا کاهش بسیار شدید  تعداد زیادی از دفاتر گردشگری سمت و سوی آگهی های تبلیغاتی هم هر روز رنگ و بوی سفر و گردشگری را از دست داده و به سمت سایر کالاها و خدماتی می رفت که با فعالیت سفرنامه ارتباط چندانی پیدا نمی کرد. و  با توجه به رویکردی که از سال گذشته و  درست چند ماه قبل از شیوع ویروس کرونا  اتخاذ کرده بودیم(تاکید بر جنبه علمی سایت با رویکرد گردشگری)؛ نهایتا تصمیم گرفتیم تا با چشم پوشی از برخی درآمد ها وجهه گردشگری سایت را قربانی آگهی های تبلیغاتی انبوه نکرده و چارچوب اقدامات مان در این زمینه را محدودتر نماییم.

هر چند بدلیل ماهیت درآمد زایی و پوشش هزینه ها جذب آگهی های مرتبط و رپرتاژ آگهی ها اجتناب ناپذیر می باشد.و در خصوص همکاری با موسسات گردشگری کما فی السابق سیاست های قبلی شبکه سفر را دنبال خواهیم نمود.

نکته دیگر این که علی رغم تجربه های نه چندان خوشایند حضور در تلگرام در سال های گذشته که بدلیل فیلتر شدن تلگرام تعطیل گردید فعالیت های خود در صفحه اینستاگرام سفرنامه را از سر گرفته و سعی خواهیم کرد از این به بعد بعنوان یک شبکه سفر حضور بیشتری هم در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام داشته باشیم .

بسیار سپاسگزار خواهیم بود که صفحه رسمی سفرنامه در اینستاگرام را تعقیب و به سایر علاقمندان و دوستان هم معرفی نمایید.

صفحه رسمی سفرنامه یا شبکه سفر را در اینستاگرام فالو کنید

 

نظرات کاربران

از درج نظرات توهین آمیز و یا حاوی لینک های تبلیغاتی جلوگیری خواهد شد. از ارسال لینک در مطالب ارسالی خودداری فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *