ضمن تشکر از حسن توجه شما به سایت سفرنامه برخی قوانین و مقررات استفاده از مطالب شبکه سفرنامه بشرح ذیل اعلام می گردد:

1-کلیه مطالب منتشره در سفرنامه در چارچوب قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران میباشد و سفرنامه از درج و انتشار مطالب ارسالی کاربران و خوانندگان گرامی که مغایر با قوانین کشور می باشد معذور می باشد.

2-شبکه سفرنامه به هیچ آژانس مسافرتی و  یا دفاتر جهانگردی و گردشگری وابسته نبوده و هیچ گونه فعالیت تجاری در هیچ یک از امور اجرایی مربوط به سفر و گردشگری ندارد.

3-مسولیت کلیه آگهی های منتشره به سفارش متقاضیان در سفرنامه مستقیما بر عهده سفارش دهنده آگهی و شخص آگهی دهنده بوده و سفرنامه هیچگونه مسولیت و تعهدی در این خصوص نداشته و برعهده نمی گیرد.لذا از کلیه خوانندگان و کاربران تقاضا دارد قبل از اقدام به معامله با سایت های آگهی دهنده از صحت و سقم و اصالت فرد آگهی دهنده  و داشتن صلاحیت و مجوزهای معتبر ایشان کسب اطلاع نمایند.شبکه تخصصی سفر و گردشگری(سفرنامه) از درج آگهی های مربوط به سایت های شرط بندی و همسریابی و بازاریابی هرمی و آگهی های نامتعارف و مغایر با عرف جامعه معذور بوده و بطور کلیه محتوای آگهی های مربوط به افزایش بازدید و یا خرید و فروش کاربر و عضو در سایتها و شبکه های مجازی مورد تایید نبوده و کاربران در صورت استفاده از خدمات اینگونه افراد و موسسات مستقیما مسول می باشند.

4-هرگونه بازنشر و کپی مطالب و تصاویر سفرنامه با درج لینک مستقیم به مطلب و درج نام سفرنامه در منبع مجاز و بلامانع می باشد.

5-قوانین و مقررات و شرایط استفاده از سایت در هر زمان و بدون اعلام رسمی ممکن است تغییر نماید لذا مراجعه شخص به سایت و استفاده از مطالب آن به مفهوم آگاهی کاربر و خواننده از آخرین شرایط و مقررات موجود می باشد.