سفرنامه

منظور از خدمات cip در سفر چیست؟

سی آی پی (cip) یا جایگاه تشریفات اختصاصی یکی از خدمات لوکس قابل ارایه در سرویس های سفر و گردشگری در قبال پرداخت هزینه می باشد.

سفر در کنار تمام لذت هایش  می تواند دغدغه هایی نیز به همراه داشته باشد.  از لحظه برنامه ریزی و تصمیم برای سفر و خرید بلیط و رزرو محل اقامت تا  بستن چمدان و بردن مدارک و وسایل  مورد نیاز.

شاید این مثل معروف و قدیمی را شنیده باشید که هر چقدر پول بدهی آش می خوری! در دنیای سفر و گردشگری نیز با صرف هزینه های بیشتر می توانید از خدمات جانبی سفر که برای راحتی بیشتر مسافران و گردشگران ارایه می شود استفاده کنید.یکی از این خدمات هم استفاده از سرویس سی آی پی(cip) در فرودگاه هاست.

روزی که پرواز دارید در بهترین حالت ممکن یک تاکسی یا آژانس  کرایه کیرده و  چمدان هایتان را کشان کشان به ماشین منتقل کرده و به دلیل اینکه ورود ماشین های متفرقه به داخل فرودگاه هزینه اضافی در بردارد  مجبور می شوید پیاده شوید و دوباره چمدان را به دنبال خود بکشید تا به سالن انتظار برسید. البته آنجا هم شرایط خیلی مطلوب نیست  و دوندگی های خودش را دارد باید ضمن این که حواستان به چمدان و سایر وسایلتان است به دنبال کارت پرواز بروید، در صف طولانی بازرسی بدنی و کنترل های امنیتی بایستید تا از گیت رد شوید.

خب! برای رهایی از این اضطراب ها مخصوصا در سفرهای تجاری یک پیشنهاد استفاده از خدمات CIP  (سی آی پی) می باشد.برای این منظور بعد از خرید بلیط و یا تور از دفتر و یا سایت مسافرتی تقاضای خرید خدمات cip را بنمایید. خوشبختانه در حال حاضر خدمات cip هم برای مقاصد خارجی و هم در سفرهای داخلی قابل سفارش و استفاده می باشد.

منظور از خدمات تشریفات اختصاصی در سفر و گردشگری یا cip چیست

اما با رزرو و  خرید خدمات cip (که از نظر بسیاری از مسافران یک سرویس لوکس و گرانقیمت و در نتیجه غیر ضرور تلقی می شود) چه خدمات و سرویس هایی به شما ارایه می شود:

ترانسفر

از درب خانه ماشینی به دنبال شما می آید. وظیفه حمل و نقل چمدان شما با شخص راننده است. بعد از اینکه به فرودگاه رسیدید به افرادی که خدمات سی آی پی ارائه می دهند معرفی می شوید.

گروه سی آی پی آموزش دیده اند تا برای شما محیطی راحت و بدون دغدغه فراهم کنند. آن ها چمدان شما را تحویل می گیرند و با احترام و تشریفات شما را به سالن ویژه می برند.

بیزینس لانژ

به مجموعه ای از خدمات فست ترک، گیت اختصاصی بازرسی پلیس فرودگاه، تحویل بار، دریافت کارت پرواز از گیت اختصاصی فرست کلاس، گیت اختصاصی گذرنامه و خدمات سالن بیزینس لانج گفته می شود.

چه خدماتی در سالن بیرینس لانژ ارائه می شود؟

در آنجا شما می توانید حین صرف فنجان قهوه روزنامه بخوانید، دراتاق های مخصوص سیگار بکشید، غذاهای خوشمزه صرف کنید، حتی اگر پرواز تاخیر داشت با آسودگی خاطر در اتاق های مخصوص استراحت کنید.

خدمات فست ترک (fast track)

با سرویس فست ترک (fast track)نه تنها کارت پروازتان را بدون دردسر به شما می دهند، از گیت اختصاصی بازرسی پلیس فرودگاه بدون دردسر ماندن در صف های طولانی رد می شوید. همچنین زمانی که از سفر خارجی بعد از ساعت ها معطلی در فرودگاه و پرواز های طولانی خسته کننده به فرودگاه مقصد رسیدید؛ دیگر نگران چمدان، مهر پاسپورت، پلیس و … نخواهید بود.

با  استفاده از خدمات جایگاه تشریفات اختصاصی(cip) شما به عنوان  مسافران ویژه فرودگاه و با ماشین اختصاصی شرکت خدمات دهنده  از سالن تا پای پلکان هواپیما می روید، معمولا اولین ردیف ها در صندلی های هواپیما برای شما در نظر گرفته می شود، و جزو اولین نفراتی هستید که بدون دردسر به هواپیما وارد یا از آن خارج می شوید.

اگر سفرتان تجاری باشد، احتمالا هنگامی که وارد فرودگاه مقصد می شوید گروهی به استقبالتان می آیند، یا زمان اتمام جلسه مشایعت کنندگانی خواهید داشت که تمایل دارید به خوبی و با احترام با آن ها برخورد شود، در خدمات فست ترک برای گروه مستقبلین یا بدرقه کنندگان هم پذیرایی درخور شان صورت می گیرد و دغدغه ای بابت این موضوع نخواهید داشت.

سفرنامه را در اینستاگرام دنبال نمایید

نظرات کاربران

از درج نظرات توهین آمیز و یا حاوی لینک های تبلیغاتی جلوگیری خواهد شد. از ارسال لینک در مطالب ارسالی خودداری فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *