سفرنامه

نکاتی مهم در مدیریت رستوران

برای اینکه بتوانیم یک رستوران را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنیم ما مجبور به رعایت یک سری نکات و موارد مهم هستیم.

برای آشنایی با این نکات با ما در سایت سفرنامه شبکه تخصصی سفر و گردشگری همراه باشید.

 

 

.

 

نکاتی مهم در مدیریت رستوران

برای مدیریت رستوران برنامه داشته باشید.

نظم و برنامه داشتن یکی از مهم ترین اصولی هست که هر کسب و کار موفقی به آن پایبند است،هدف گذاری مشخص و دارای چهارچوب باعث می شود که برنامه ریزی برای آینده آسان شود. صنعت رستوران داری صنعتی پویا و سریع است. این صنعت نیازمند آگاهی و تصمیم گیری در لحظه در مقابل چالش ها است. آشنایی با جریان ها و ترند ها و داشتن برنامه ای معین و آینده نگر باعث هموار شدن مسیرهای سخت وآسان شدن تصمیم گیری های دشوار می شود.

 

به کارکنانتان اعتماد کنید 

وقتی که شما به کارکنانتان اعتماد دارید آن ها حس ارزشمندی میکنند و این حس رضایت از خود در رفتار ها در محیط و زمینه های کاری نیز نمایان میشود و باعث افزایش بازدهی و بهره وری می شود داشتن جوی صمیمانه در محیط کار و جلب اعتماد کارکنان موجب افزایش حس مسئولیت پذیری نیز می شود.

 

در مشتری حس خوب ایجاد کنید 

بهترین رستوران ها پیشگام ایجاد ارتباطی قوی و طولانی مدت با مشتری هستند همچنین برخورد مناسب با مشتری تاثیر زیادی بر ایجاد یک حس خوب در دیدار های اولیه را ایفا می کند،این برخورد حتما کلامی نیست ارتباطی که مشتری با محیط و فضای مجموعه شما می گیرد نیز بسیار مهم است مثلا داشتن موسیقی ملایم در پس زمینه به ایجاد شدن این حس خوب کمک میکند.

 

تبلیغات را دست کم نگیرید

یکی از مهم ترین وظایف در زمینه مدیریت رستوران، مدیریت تبلیغات رستوران است. تبلیغات رستوران دامنه گسترده ای از رسانه ها را شامل می شود. از آگهی های درج شده در روزنامه ها گرفته تا تبلیغات در رسانه ها و شبکه های اجتماعی. شبکه های اجتماعی بهترین و ارزان ترین ابزار تبلیغات رستوران است. داشتن استراتژی برای حضور قدرتمند در شبکه های اجتماعی، به خصوص اینستاگرام، برای رستوران ها، کافی شاپ ها، فست فود ها و کسب و کارهای مشابه اهمیت فوق العاده ای دارد.

رپرتاژ آگهی

نظرات کاربران

از درج نظرات توهین آمیز و یا حاوی لینک های تبلیغاتی جلوگیری خواهد شد. از ارسال لینک در مطالب ارسالی خودداری فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *