سفرنامه

5 خیابان لوکس جهان برای خرید

5 محل خرید لوکس در جهان

در هر گوشیه دنیا مراکز خرید یا خیابان های گوناگونی وجود دارد تا گردشگران بتوانند به راحتی خرید کنند.  در سفرنامه امروز قصد داریم  پنج خیابان معروف  و یا بعبارتی 5 محله برای خرید لوکس را به خوانندگان خود معرفی کند.

 با ما همراه باشید تا با محله های خرید لوکس آشنا شوید؛

5- خیابان گرفتون دوبلین (Grafton Street)

خیابانی با قابلیت های فراوان از خرید گرفته تا خوراکی. شما می توانید در خیابان گرفتون انواع مارک ها لوکس دنیا را تهیه کنید و یا مارک های پایین تر نیز تهیه کنید. این خیابان در سال 2008 پنجمین خیابان گران قیمت دنیا شد.

4- خیابان باند (Bond Street)

خیابان باند در منطقهٔ اعیانی وست اند در غرب لندن، پایتخت انگلستان قرار دارد. این خیابان یکی از مراکز مهم خرید به شمار می‌رود که برای فروشگاه‌های مد، گالری‌های هنری، جواهرفروشی‌ها و دیگر فروشگاه‌های گرانقیمتش شهره است. بنای این خیابان در قرن هفدهم و توسط سر تامس باند گذاشته شده و به افتخار او «باند» نامگذاری شده است. برخی از هتل های لوکس لندن نیز در اطراف این خیابان قرار دارد.

3- جاده خرید (Causeway Bay)

ضربان قلب هنگ کنگ را این خیابان می دانند. این خیابان را می توان دومین خیابان گران قیمت برای خریدی لوکس در جهان دانست. مراکز خرید بسیار لوکس و گران قیمت در اطراف این خیابان احداث شده که برخی از آن ها دارای 16 طبقه می باشد. 

2- خیابان پنجم (Fifth Avenue)

شهر نیویورک را می توان بهشتی برای خریداران دانست. در گوشه گوشه ی این شهر مغازه ها و مراکز خرید لوکس می باشد. شما می توانید مارک های لوکسی مانن: گوچی، لوئیس ویتتون و پرادا را در خیابان پنجم پیدا کنید. بعد از گردش در فروشگاه های لوکس این خیابان ساعتی را در کافه ها و رستوران های این خیابان سپری کنید و از مزه های لذیذ آن لذت ببرید. 

1- شانزه لیزه (Champs-Elysées)

شانزِلیزه خیابانی اعیان‌نشین و از معابر اصلی شهر پاریس است. خیابان شانزلیزه با زیبایی فراوان، کافه تراس‌های معروف و فروشگاه ها و سالن های تئاتر لوکس یکی از معروف‌ترین خیابان‌های جهان است. اگر به دنبال مشهور ترین مارک های ساعت در دنیا می باشید حتماً به این خیابان بروید و به طور مستقیم از نمایندگی های ساعت سازی ها خرید کنید. 

منبع: www.touropia.com

بیشتر بخوانید:

زیباترین و خیره کننده ترین خیابانهای دنیا -قسمت اول

زیباترین و خیره کننده ترین خیابان های دنیا-قسمت دوم

نظرات کاربران

از درج نظرات توهین آمیز و یا حاوی لینک های تبلیغاتی جلوگیری خواهد شد. از ارسال لینک در مطالب ارسالی خودداری فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *